جزئیات سیستم عامل بعدی مایکروسافت توسط یکی از کارمندان این شرکت نرم افزاری به صورت تصادفی روی پروفایل شبکه اجتماعی اش ......

جزئیات ویندوز 8 فاش شد

جزئیات سیستم عامل بعدی مایکروسافت توسط یکی از کارمندان این شرکت نرم افزاری به صورت تصادفی روی پروفایل شبکه اجتماعی اش ارسال شد.

"رابرت مورگان" که یکی از اعضای ارشد گروه پژوهش مایکروسافت در 7 سال گذشته بوده است جزئیات ویندوز 8 را روی پروفایل اش در linkedin که سایت شبکه اجتماعی برای متخصصان حرفه ای است، ارسال کرد. طبق جزئیات اعلام شده توسط مورگان، وی در حال کار روی پروژه پژوهش و توسعه شامل معماری 128 بیتی سازگار با هسته ویندوز 8 و طرح پروژه ویندوز 9 است.

در صورتی که این جزئیات درست باشد سیستم عامل جدید پیشرفت بزرگی برای مایکروسافت خواهد بود که در حال حاضر نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی از ویندوز 7 را ساخته است. ساخت معماری 128 بیتی به معنی استفاده مایکروسافت از دستگاه هایی است که از پردازنده های سریع تر و سخت افزار جدید استفاده می کنند.

"استیو بالمر"، مدیر اجرایی مایکروسافت تایید کرده است که این شرکت در حال کار روی یک سیستم عامل کلاینت است که بعد از ویندوز 7 عرضه می شود اما جزئیات آن را منتشر نکرده است؛ به گفته وی، انتظار می رود زودترین تاریخ معرفی سیستم عامل جدید سال 2012 باشد.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 25 مرداد 1389    | توسط: حمیدرضا مهدوی پناه    | طبقه بندی: اخبار،     |
نظرات()