بیل گیتس، یكی از بنیانگذاران شركت نرم‌افزاری مایكروسافت وب‌سایت Gatesnotes.com را با هدف فراهم كردن جزئیات بیش‌تر مربوط به كار و فعالیتش راه‌اندازی كرد......

بیل گیتس وب‌سایت شخصی راه‌اندازی كرد

بیل گیتس، یكی از بنیانگذاران شركت نرم‌افزاری مایكروسافت وب‌سایت Gatesnotes.com را با هدف فراهم كردن جزئیات بیش‌تر مربوط به كار و فعالیتش راه‌اندازی كرد.

چهره محبوب دنیای فن‌آوری برای نخستین بار است كه یك وب سایت شخصی راه‌اندازی می‌كند و آن را به عنوان «نگاه درونی به موضوعات جهانی» توصیف كرده است.

وی در خوشامدگویی به كاربران جدید GatesNotes.com نوشت: از زمان ترك شغل تمام وقتش در مایكروسافت كه با هدف اختصاص وقت بیش‌تر برای بنیاد خیرخواهانه‌اش بوده، افراد زیادی در مورد كاری كه انجام می‌دهد، پرسش كرده‌اند و بنا بر تصور وی، سهیم كردن دیگران در یادداشت‌هایی كه تهیه كرده از طریق یك وب‌سایت، جالب خواهد بود.

این یادداشت‌ها دربردارنده موضوعاتی شامل خشكسالی، زلزله در هائیتی، اپیدمی‌های جهانی و اصلاحات آموزشی خواهند بود و گیتس ابراز امیدواری كرده این وب‌سایت افراد بیش‌تری را به فكر كردن و یادگرفتن مسائل مهم و جالب وادارد.

این اقدام كه به دنبال شروع فعالیت بیل گیتس در سرویس میكرووبلاگ‌نویسی توییتر بوده، آغاز فعالیت متمركز وی برای ایجاد شخصیت آنلاینی را نشان می‌دهد كه با كاربران به نحوی ارتباط برقرار می‌كند كه شركت‌ها هرگز قادر به انجام آن نبوده‌اند.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 25 مرداد 1389    | توسط: حمیدرضا مهدوی پناه    | طبقه بندی: اخبار،     |
نظرات()