ایتنا - بیش از 100 اپراتور تلفن همراه در سراسر جهان تلفن همراه Samsung Galaxy S را به عنوان تلفن همراه کلیدی خود برای جهت‌دهی به بازار خود انتخاب کرده‌اند.سامسونگ تلفن همراه Galaxy S (GT-I9000) را معرفی کرد که حجم گسترده‌ای از قابلیت‌های هوشمند، امکانات و ویژگی‌های مجتمع را در قالب یک کلاس جدید از تلفن‌های همراه هوشمند در اختیار کاربران قرار می‌دهد. طراحی تلفن همراه Galaxy S به گونه‌ای است که نحوه تفکر واستفاده مردم از تلفن‌های هوشمند را تغییر خواهد داد.

این تلفن همراه با استقبال خوبی از سوی فروشندگان و اپراتور‌های تلفن همراه مواجه شده است.
در واقع بیش از 100 اپراتور تلفن همراه در سراسر جهان Galaxy S را به عنوان تلفن همراه اصلی خود برای ارائه به بازار انتخاب کرده‌اند.
این تلفن همراه ابتدا در اروپا و سپس در امریکا و دیگر نقاط جهان در فصل جدید تلفنهای نسل سوم خواهد بود.

JK Shin مدیر بخش ارتباطات همراه سامسونگ در این باره می‌گوید: «تلفن همراه Galaxy S که به سیستم عامل Android مجهز است، استاندارد و تعریف جدیدی از تلفن‌های همراه هوشمند را ارائه کرده است. شور و هیجان اپراتور‌ها و فروشندگان نیز شاهدی بر این ادعا است. تلفن همراه Galaxy S می‌تواند برای هر کسی در هر نقطه از دنیا که می‌خواهد یک محصول بسیار پیشرفته داشته باشد، گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. این تلفن همراه بسیار ساده طراحی شده و در کنار دسترسی سریع به امکانات، با یک تلفن همراه کارا، موثر، دارای امکانات ارتباطی متنوع و مطابق با زندگی امروزی (چه موارد ساده شخصی و چه موارد پیشرفته) روبرو خواهید بود. ما مطمئن هستیم که این محصول در تمام بازار ها بسیار موفق خواهد بود.»

مطابق با برنامه سامسونگ در ایجاد حق انتخاب در بازار تلفن‌های همراه، مدل Galaxy S به عنوان سردمدار این برنامه و طرز فکر سامسونگ در سال جاری معرفی شده است.
دراین تلفن همراه فرصت‌های مختلفی برای برنامه‌نویسان و روش‌های جدیدی برای افزایش درآمد اپراتور‌ها درنظر گرفته شده است.

JK Shin صحبت‌های خود را این‌گونه ادامه می‌دهد: «هر‌کسی از این دستگاه جدید و انقلابی سود خواهد برد. کاربران صاحب این تلفن همراه، برنامه‌نویسان حرفه ای نرم‌افزار‌های تلفن همراه و اپراتورهای مختلف در سراسر جهان که برای پشتیبانی از Galaxy S ثبت نام کرده‌اند. این تلفن همراه یک انتخاب صحیح برای هماهنگ شدن با این اکو سیستم است.»

در این نوع تلفن همراه یک صفحه‌نمایش فوق پیشرفته 4 اینچی از نوع Super AMOLED و پردازنده یک گیگاهرتزی در نظر گرفته شده است و با استفاده از سیستم عامل Android در آن نیز باعث شده تا مردم بتوانند با استفاده از انواع سرویس‌ها و فناوری‌های هوشمند، به تجربه جدیدی از کار با دستگاه‌های هوشمند دست پیدا کنند. تمام این موارد عنوان جدیدی به نام “Smart Life” (زندگی هوشمند) را ایجاد کرده که به معنای تجربه‌ای ساده، منظم و مرتبط با دیگرقابلیت‌ها است که می‌تواند زندگی افراد را ارتقاء دهد.

Galaxy S به رابط کاربری بسیار سریع TouchWiz 3.0 مجهز است که امکان دسترسی سریع به امکانات مختلف را فراهم می‌کند. در ادامه ویژگی‌های عبارت Smart Life خود را در امکانات نوآورانه و تعاملی مانند قابلیت‌هایی همچون سرویس متن‌نویسی Swype، یک مرورگر واقعیت افزوده با محتوای بسیار کامل، Layar و قابلیت‌های مبتنی بر سرویس‌های وابسته به محل محضور را نشان می‌دهد.

همچنین بیش از 50 هزار نرم‌افزار موجود در Android Market و Samsung Apps امکان گسترش دامنه امکانات این مدل از تلفن هوشمند را فراهم کرده است. درضمن کاربران Galaxy S به سرویس‌های مختلف شرکت Google ازجمله Google Search، Gmail و Google Mapps دسترسی خواهند داشت.

قابلیت‌های کلیدی Galaxy S
• eBook: این قابلیت بهترین روش برای مطالعه روی صفحه نمایش تلفن همراه را ایجاد می‌کند. به کمک این قابلیت می‌توان اندازه فونت‌ها را تغییر داد، در متن‌ها جستجو کرد و فایل‌های متنی را مرتب کرده و به سرعت به آنها دسترسی پیدا کرد.
• ویدئویHD: پردازنده یک گیگاهرتزی امکان پخش و ضبط فیلم‌های با کیفیت HD را روی صفحه‌نمایش براق Super AMOLED فراهم می‌کند.
• Daily Briefing: این قابلیت توانایی دسترسی سریع به وضعیت آب و هوا، اخبار، وضعیت بورس را داشته و دارای یک سیستم برنامه‌ریزی نیز است.
• All Share: امکان ارتباط بین دستگاه‌های مختلف به کمک فناوری DLNA را ممکن می‌سازد.
• Augmented Reality (واقعیت افزوده): اطلاعات و دانستنی‌هایی درباره محلی که دوربین تلفن همراه به آن اشاره کرده روی صفحه‌نمایش نشان می‌دهد. اطلاعات فراهم شده از طریق Tele-Atlas POI بسیار کامل‌تر از قبل شده است.
• Swype: روشی بسیار سریع و راحت برای وارد کردن متن از طریق صفحه‌نمایش را ایجاد می‌کند.
• Write ad go: ابتدا متن خود را نوشته و سپس تصمیم بگیرید آن را به چه حالتی (شامل SMS/MMS، email، تقویم یا memo) می‌خواهید داشته باشید.
• ThinkFree: نرم‌افزاری برای نمایش و ویرایش فایل‌های Microsoft Office 2007
• Smart Alarm: شما با صدای زنگی از طبیعت بیدار خواهید شد و در ضمن نور صفحه‌نمایش را نیز به طور خودکار روشن می‌کند.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 25 مرداد 1389    | توسط: حمیدرضا مهدوی پناه    | طبقه بندی: تازه های فناوری،     |
نظرات()