رایانه‌های همراه vaio كه سازنده آن شركت سونی است در شرایطی دارای ایرادهای قابل توجهی است كه خدمات پس از فروش آن نیز مشكلات خاصی را برای این شركت رقم زده است. از این رو برخی از شركت‌های فروش این برند به خریداران توصیه می‌كنند كه از خرید لپ تاپ سونی پرهیز كنند.

غنی ابادی مسول فروش شركت مدرن سامانه پارسmsp كه یك شركت فروش وارایه گارانتی وخدمات پس از فروش است مدعی است سری سی.اس csلپ تاپ های وایو(سونی ) دچار مشكل فن، سی پی یو هستند وبه همین دلیل قطعه یدكی فن دستگاه مذكور نایاب است به نحوی كه صاحب دستگاه های این سری باید حداقل یك ماه منتظر امدن این قطعه یدكی بمانند.

همچنین مشهدی فراهانی كارشناس این شركت نیز ضمن تایید این مشكل سری cs وایو خراب شدن ال -ای -دی های سری سی پی cp را از دیگر مشكلات لپ تاپ های سونی (وایو) عنوان كرد وگفت : توصیه ما به خریداران این است كه لپ تاپ هایی بخرند كه دارای نمایندگی معتبر فروش در داخل باشند. كه متاسفانه لپ تاپ های سونی نماینده معتبر در داخل ایران نیست وتامین قطعات آن با مشكل شدید مواجه است .

گفتنی است تمامی لپ تاپ های سونی در بازار ساخت چین بوده وبعضا به بهانه سفارش تولید امریكا اپ تاپ های این برند را با قیمت گرانتری به مصرف كنندگان ارایه می دهند.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 25 مرداد 1389    | توسط: حمیدرضا مهدوی پناه    | طبقه بندی: اخبار،     |
نظرات()