Assassin's Creed: Brotherhood
سلام

CVG امروز اطلاعات جذابی را از این بازی منتشر کرد که به شرح زیر می‌باشد.


-
Brotherhood دقیقا از پایان ACII شروع می‌شود و شما دوباره کنترل Ezio را در دست می‌گیرید.

-
بازی حدود 15 ساعت در بخش تک‌نفره به طول می‌انجامد و البته بخش مولتی‌پلیر نیز وجود خواهد داشت.

-
Ezio حالا به سردسته Assassinها تبدیل شده و برای برانداختن فرمانروایی Borgia در رُم نیاز به گروهی متحد دارد. او تشکیلاتی زیرزمینی بر علیه Borgia براه می‌اندازد.

-
با انجام ماموریت‌ها در گوشه و کنار شهر شما می‌توانید اعضای جدیدی برای تشکیلات خود بدست آورید. ( برای مثال شهرواندانی که زیر ستم سربازان Borgia هستند را به تشکیلات خود ببرید. آن‌ها را آموزش داده و قوی‌تر کنید. به آن‌ها مهارت‌ها و سلاح‌های قوی بدهید.) چیزی شبیه به بازی‌های RPG

-
سپس شما می‌توانید از این افراد برای ماموریت‌های اصلی استفاده کنید. سیستم جدیدی به نام سیستم BAM در بازی تعبیه شده. شما می‌توانید از افراد خود بخواهید که سربازان Borgia را مخفیانه بکشند یا به شما در مبارزات وسیع کمک کنند.

-
می‌توانید Assassinهای خود را به شهر‌های اروپایی مانند مسکو و لندن بفرستید تا ماموریت‌هایی را برای شما به انجام برسانند( Assiassin's contract). آن‌ها در طول سفر تجربه(EXP) کسب خواهند کرد و پیش شما برمی‌گردند. وقتی سربازان شما به Level 7 برسند بسیار سرسخت خواهند بود.

-
این باز Ezio یک چتر نجات دارد که به نظر می‌رسد ساخت دستان توانمند لئوناردو داوینچی می‌باشد. با کمک این اختراع می‌توانید از بلند‌ترین نقطه‌ها بپرید، چتر خود را در آخرین لحظات باز کنید و مستقیما بر روی اسب خود سوار شوید و بتازید.

-
می‌توانید سلاح‌های بزرگ مثل تبر‌های دوسر را به سمت جمعیت دشمن پرتاب کنید تا تعداد زیادی از آن‌ها را سلاخی کنید.

-
ماموریت‌های جذاب در درون مقبره‌ها( Assassin's Tomb ) در این شماره نیز وجود دارند.

-
Brotherhood، بزرگترین شهر را در سری AC خواهد داشت. شهر رُم بطور کامل در این شماره بازسازی شده و حداقل سه برابر فلورنس در ACII می‌باشد.

-
در شهر رُم قلعه‌هایی وجود دارند که هر کدام از آن‌ها مرکز قدرت یکی از حاکمان است. برای آزاد کردن شهر باید یکی پس از دیگری به این قلعه‌ها حمله کنید و آن‌ها را فتح کنید، حاکم آن‌جا را به قتل برسانید و مشعل‌ها را روشن کنید.

-
بعد از فتح هر قلعه، نفوذ Borgia در آن منطقه کمتر می‌شود. مغازه‌هایی برای شما در ان اطراف باز می‌شوند.

-
این بار لحظات بیشتری را در زمان دسموند مایلز تجربه خواهید کرد و اطلاعات بیشتری از subject 17 بدست خواهید آورد.

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 28 مرداد 1389    | توسط: حمیدرضا مهدوی پناه    | طبقه بندی: بازی های كامپیوتری،     |
نظرات()